Kredyt refinansowany

Skuteczny sposób na obniżenie kosztów kredytu hipotecznego

Niższa rata i dodatkowa gotówka na Twoje potrzeby

Możliwość skorzystania z wakacji kredytowych

Oferta kredtu refinansowego - Radosław Kienigsman ekspert finansowy

Okres spłaty

do 30 lat

Do 90% wartości

nieruchomości

Bez prowizji

za wcześniejszą spłatę

Kredyt refinansowy - dlaczego warto po niego sięgnąć?

 • Zamienisz aktualnie posiadany kredyt hipoteczny na nowy, korzystniejszy, w innym banku.
 • Odetchniesz z ulgą, obniżając kwotę miesięcznej raty. A w Twoim portfelu zostanie więcej pieniędzy.
 • Ochronisz historię kredytową w BIK-u. Płacąc niższą ratę, zminimalizujesz ryzyko opóźnień.

Szybka decyzja wstępna

Wstępna decyzja kredytowa: do 7 dni roboczych

Ostateczna decyzja kredytowa (od momentu wstępnej decyzji): do 21 dni roboczych

Potrzebne dokumenty:

 • dokumenty potwierdzające wysokość i źródło dochodu;
 • wyciąg z konta z ostatnich 6 miesięcy;
 • dokumenty nieruchomości: umowa deweloperska lub umowa rezerwacyjna (dla mieszkań z rynku z rynku pierwotnego), umowa przedwstępna (dla mieszkań z rynku wtórnego).

Szukasz najtańszego kredytu refinansowego? Dlaczego mogę Ci pomóc?

 • Specjalizuję się w kredytach hipotecznych i refinansowych. Pomogę znaleźć szyte na miarę finansowanie, znakomicie dostosowane do Twoich potrzeb, oczekiwań i możliwości finansowych.
 • Podczas kilkuletniej pracy w bankach doskonale poznałem procedury badania zdolności kredytowej, kruczki i haczyki. Precyzyjnie omawiając czynniki ryzyka, chronię klientów przed potknięciami i ułatwiam im drogę do celu.
 • Nie jestem związany z żadnym bankiem ani grupą kapitałową. Podejmuję niezależne decyzje, oferując kredytobiorcom najlepsze dla nich produkty.
 • Chcesz wziąć kredyt hipoteczny dopiero za kilka miesięcy? Doradzam, w jaki sposób poprawić zdolność kredytową i co  zrobić, aby otrzymać finansowanie na lepszych warunkach.
 • Pomagam pozyskać kredyt przy dochodach z niestandardowych źródeł: umowy cywilnoprawnej, powołania, kontraktu menadżerskiego, działalności gospodarczej.
 • Mam dostęp do ofert specjalnych, dedykowanych

Nie przepłacaj! Zadzwoń do mnie i sięgnij po najtańszy kredyt refinansowy

Dlaczego klienci polecają mnie swoim znajomym?

keyboard_arrow_down

Zobacz również

keyboard_arrow_down

Kredyt konsolidacyjny

Kredyt konsolidacyjny to kredyt bankowy przeznaczony na spłatę posiadanych aktualnie pożyczek i kredytów. Sięgając po konsolidację bank spłaci Twoje zobowiązania, zastępując kilka rat jedną, niższą. Przedmiotem konsolidacji mogą być kredyty i pożyczki gotówkowe, samochodowe, pozabankowe, a nawet zadłużenie na kartach kredytowych i debetowych.

Kredyt hipoteczny

Marzysz o własnym M, chcesz zbudować dom lub przeprowadzić kosztowny remont? Sięgnij po nisko oprocentowany kredyt hipoteczny. Dysponuję ofertami aż 18 banków. Pomogę Ci znaleźć produkt, który najlepiej spełni Twoje oczekiwania i nie obciąży portfela.

Pożyczka gotówkowa

Pożyczka gotówkowa jest popularną formą finansowania wydatków. Pozyskane w ten sposób środki możesz przeznaczyć na dowolny cel. Procedura pozyskania pożyczki jest szybka i prosta. Decyzję otrzymasz nawet w ciągu 24 godzin, także bez zaświadczeń o zarobkach.

Kredyt gotówkowy

Marzysz o wakacjach, nowym komputerze i nowych meblach do salonu? Sięgnij po kredyt gotówkowy i zrealizuj swoje cele. Dzięki mojej pomocy pożyczysz nawet 80 000 zł na oświadczenie, bez dokumentów z zakładu pracy. Decyzja kredytowa już w 24 h, proste procedury, minimum formalności.

Pożyczka dla firm

Pożyczka firmowa to produkt bankowy przeznaczony na realizację dowolnego celu, związanego z prowadzoną działalnością. Dzięki pożyczce dla firm możesz kupić nowy sprzęt, utrzymać płynność finansową lub zmodernizować biuro. Dedykowana mikroprzedsiębiorcom, firmom z sektora MSP, dużym podmiotom i korporacjom.

Wynajem długoterminowy samochodów

Wynajem długoterminowy to nowoczesna usługa dedykowana firmom i osobom prywatnym. Za stałą miesięczną opłatę najemca zapewni Ci nie tylko możliwość użytkowania auta, ale również kompleksowy serwis, ubezpieczenie, a w przypadku awarii lub stłuczki – samochód zastępczy.

Menu