Kredyt hipoteczny Białystok

Kredyt na zakup mieszkania na (rynku pierwotnym lub wtórnym), działki budowlanej, budowę lub remont domu
Oferty 18 banków w jednym miejscu
Finansowanie do 90% wartości nieruchomości
Okres kredytowania: do 30 lat
Kredyt hipoteczny - najlepsza oferta w Białymstoku
Kredyty hipoteczne nawet na okres ponad 30 lat
Do 90% wartości nieruchomości
Kredyty hipoteczne o ratach stałych lub malejących
Co zyskasz, sięgając po kredyt hipoteczny Białystok ?
 • Kupisz wymarzoną nieruchomość, bez konieczności oszczędzania na ten cel przez kilkadziesiąt lat.
 • Pozyskasz środki na kosztowny remont.
 • Zamieszkasz „u siebie”, nie obciążając nadmiernie domowego budżetu.Korzystając z moich usług otrzymasz kredyt hipoteczny Białystok, perfekcyjnie dostosowany do Twoich potrzeb i oczekiwań. Na atrakcyjnych warunkach finansowych.
 • Otrzymasz dodatkowe środki na spłatę innych zobowiązań finansowych: kredytów hipotecznych, konsumpcyjnych, pożyczek, zadłużenia na kartach kredytowych i debetowych.
Wstępna decyzja już w ciągu tygodnia

Wstępna decyzja kredytowa w Białymstoku: do 7 dni roboczych

Ostateczna decyzja kredytowa (od momentu wstępnej decyzji): do 21 dni roboczych

Potrzebne dokumenty:

 • dokumenty potwierdzające wysokość i źródło dochodu;
 • wyciąg z konta z ostatnich 6 miesięcy;
 • dokumenty nieruchomości: umowa deweloperska lub umowa rezerwacyjna (dla mieszkań z rynku z rynku pierwotnego), umowa przedwstępna (dla mieszkań z rynku wtórnego).

Moje usługi pomogę Ci otrzymać kredyt hipoteczny na najlepszych warunkach.

 • Specjalizują się w kredytach hipotecznych. Znam wymagania każdego banku, procedury badania zdolności do spłaty, kruczki i haczyki. Dzięki temu moje usługi doradcze są skuteczniejsze a przedewszystkim chronię klientów przed potknięciami.
 • Nie jestem związany z żadnym bankiem ani grupą kapitałową. Podejmuję niezależne decyzje, oferując kredytobiorcom najlepsze dla nich produkty.
 • Kredyt hipoteczny dopiero za kilka miesięcy? Doradzę Ci, w jaki sposób poprawisz zdolność do uzyskania kredytu i co możesz zrobić, aby otrzymać finansowanie na lepszych warunkach. Skorzystaj z moich ofert kredytowych.
 • Pomogę pozyskać kredyt, jeśli osiągasz dochody z tytułu: umowy cywilnoprawnej, powołania, kontraktu menadżerskiego, działalności gospodarczej.

Napisz do mnie i nie przepłacaj 

Dlaczego klienci polecają mnie swoim znajomym?

keyboard_arrow_down

Zobacz również

keyboard_arrow_down
Chcesz odciążyć domowy budżet? Sięgnij po konsolidację! Zaciągając kredyt konsolidacyjny, zamiast kilku rat kredytów i pożyczek będziesz płacił jedną, niższą. Obniżysz kwotę miesięcznych zobowiązań i nie będziesz musiał pamiętać o różnych terminach spłaty rat. Dzięki konsolidacji poprawisz także swoją historię kredytową, a Twój portfel odetchnie z ulgą. Wszystkie kredyty w jednym miejscu - sprawdź ofertę.
Drogi kredyt hipoteczny pogrąża Twój budżet? Nie przepłacaj! Wybierając kredyt refinansowy, przeniesiesz zobowiązanie do innego banku i obniżysz jego koszt. Płacąc niższą ratę, zminimalizujesz ryzyko opóźnień i ochronisz historię kredytową w BIK-u.
Pożyczka gotówkowa to skuteczny sposób na realizację planów i spełnienie marzeń. Bez konieczności wieloletniego oszczędzania. Procedura uzyskania takich świadczeń jest z reguły prostsza i szybsza niż uzyskanie kredytu. Pożyczkę otrzymasz także na oświadczenie, nawet w ciągu 24 h.
Chcesz pozyskać dodatkowe środki na inwestycje, rozwój i sfinansowanie bieżącej działalności przedsiębiorstwa? Sięgnij po kredyty dla firm. W zależności od potrzeb i celu finansowania wybierz kredyt obrotowy, inwestycyjny, kredyt na start lub kredyt hipoteczny. Także bez zabezpieczeń i zaświadczeń z US i ZUS. Dopasuję ofertę do Twoich potrzeb. Skontaktuj się ze mną po więcej informacji.
Kredyt gotówkowy zapewni Ci pokaźny zastrzyk gotówki na dowolny cel. Nawet do 80 000 zł na oświadczenie, bez konieczności dostarczania zaświadczeń o zatrudnieniu. Decyzja kredytowa już w 24 h, minimum formalności, przejrzysta procedura. Prosty kredyt gotówkowy zobacz więcej informacji o mojej ofercie.
Chcesz zmodernizować flotę, ale nie masz wystarczającej ilości kapitału? Skorzystaj z najmu długoterminowego. Dzięki takiej formie finansowania obniżysz koszty użytkowania auta o 10% do 30% i zmniejszysz obciążenia podatkowe. Cała rata najmu stanowi bowiem koszt uzyskania przychodu. Sprawdź moje oferty.
Menu