Pożyczki gotówkowe

Dodatkowe środki na dowolny cel

Nawet do 150 000 zł, z okresem spłaty do 84 miesięcy

Krótka procedura, minimalna ilość formalności, decyzja nawet w ciągu 24 godzin

Możliwość wcześniejszej spłaty bez prowizji

Radosław Kienigsman - oferta pożyczki gotówkowe

Szybka decyzja

nawet w ciągu 24 h

Pieniądze

na dowolny cel

Także bez zaświadczeń

na oświadczenie

Dlaczego warto sięgnąć po pożyczkę gotówkową?

  • Otrzymasz dodatkowe środki na dowolny cel: sfinansowanie wakacyjnego wyjazdu, weekendu za miastem czy remontu mieszkania.
  • Unikniesz żmudnej, czasochłonnej procedury. Decyzję banku otrzymasz nawet w ciągu 24 godzin.
  • Nie będziesz musiał prosić pracodawcy o wystawienie dokumentu poświadczającego dochód. Pożyczkę gotówkową otrzymasz także na oświadczenie.

Decyzja nawet w 24 godziny

Ostateczna decyzja kredytowa: do 24 h

Potrzebne dokumenty:

  • dla kredytu na oświadczenie: dowód osobisty,
  • dla kredytu w standardowej procedurze: dowód osobisty, dokument potwierdzający źródło i wysokość dochodów, wyciąg z konta z ostatnich 3 miesięcy

Pomogę Ci pozyskać pożyczkę na najlepszych warunkach. Jak to możliwe?

  • Moja działalność nie jest związana z żadną instytucją finansową ani grupą kapitałową. Podejmuję niezależne decyzje, proponując klientom produkty aż 18 banków.
  • Znam wymagania banków, procedury badania zdolności kredytowej oraz kruczki. Dzięki temu chronię klientów przed często popełnianymi błędami i ułatwiam im drogę do celu.
  • Dojeżdżam w obrębie 200 km od Białegostoku. Także wieczorami i w weekendy. Prowadzę także konsultacje on-line, przez Skype’a.
  • Pomagam pozyskać pożyczkę przy dochodach z innych źródeł niż umowa o pracę (np. umowy cywilnoprawnej, emerytury czy renty).

Nie przepłacaj. Napisz do mnie i sięgnij po najtańszą pożyczkę gotówkową

Dlaczego tak wielu moich klientów pochodzi z poleceń?

keyboard_arrow_down

Zobacz również

keyboard_arrow_down

Kredyt konsolidacyjny

Chcesz zamienić kilka rat spłacanych aktualnie kredytów i pożyczek na jedną, niższą? Sięgnij po kredyt konsolidacyjny i nie przepłacaj! Przedmiotem konsolidacji mogą być kredyty i pożyczki gotówkowe, chwilówki, niespłacone linie debetowe, a nawet zadłużenie na kartach kredytowych.

Kredyt refinansowy

Jeśli spłacasz kredyt hipoteczny, jednak jego warunki nie do końca Ci odpowiadają, sięgnij po kredyt refinansowy. Kredyt refinansowy umożliwia przeniesienie kredytu hipotecznego do innego banku, na korzystniejszych warunkach. Okres spłaty nawet do 30 lat, wakacje kredytowe, brak prowizji za wcześniejszą spłatę.

Pożyczka gotówkowa

Pożyczka gotówkowa to popularny produkt bankowy dedykowany osobom prywatnym. Procedura pozyskania pożyczki jest z reguły prostsza i szybsza niż uzyskanie kredytu. Taki produkt będzie więc strzałem w dziesiątkę dla osób, które otrzymać pieniądze jak najszybciej i do minimum ograniczyć formalności.

Kredyt hipoteczny

Kredyt hipoteczny pozwoli Ci sfinansować zakup wymarzonego mieszkania, budowę domu i realizację kosztownego remontu. Dzięki niemu spełnisz swoje marzenia, bez konieczności wieloletniego oszczędzania. Dzięki mojej pomocy uzyskasz kredyt hipoteczny na atrakcyjnych warunkach, nawet na 30 lat, do 90% wartości nieruchomości.

Pożyczki firmowe

Pożyczka dla firm pozwoli Ci zrealizować dowolne firmowe cele. Dzięki dodatkowym środkom kupisz potrzebny sprzęt, opłacisz faktury i zrealizujesz korzystne inwestycje. Dzięki mojej pomocy pozyskasz pieniądze bez formalności, stosu dokumentów i zaświadczeń o niezaleganiu. Nawet 500 000 zł na 120 miesięcy.

Wynajem długoterminowy samochodów

Wynajem długoterminowy pozwoli Ci rozwinąć firmową flotę bez inwestycji własnego kapitału. Dzięki tej nowoczesnej usłudze obniżysz koszty użytkowania auta o 10% do 30%. Zapomnisz o przeglądach i serwisowaniu (te obowiązki weźmie na siebie wynajmujący) i zmniejszysz obciążenia podatkowe.

Menu