Wynajem samochodów długoterminowy Białystok

Stała miesięczna opłata uwzględniająca kompleksowy serwis, ubezpieczenie, a w przypadku awarii lub stłuczki – samochód zastępczy.
Wynajem krótkoterminowy na okres: od 24 do 48 miesięcy
Możliwość wykupu auta po zakończeniu umowy
Usługa dedykowana osobom fizycznym, mikroprzedsiębiorcom, firmom z sektora MSP i korporacjom
Wynajem samochodów długoterminowy - oferta od rodadcy Radosława Kienigsmana
Obniżenie kosztów użytkowania auta o 10% do 30%
Nowy samochód co 3 - 4 lata - wypożyczalnia aut Białystok
wynajem krótkoterminowy auta bez wpłaty wstępnej Białystok

Jakie korzyści przyniesie Ci wynajem długoterminowy samochodów?

 • Powierzysz flotę samochodów osobowych i dostawczych w ręce doświadczonego, sprawdzonego partnera i zajmiesz się tym, co w danej chwili najważniejsze – skutecznym zarządzaniem własną firmą.
 • Zapomnisz o przeglądach i serwisowaniu aut. Te obowiązki weźmie na siebie wypożyczalnia z Białegostoku.
 • Zmniejszysz obciążenia podatkowe. Cała rata wynajmu długoterminowego auta stanowi koszt uzyskania przychodu.
 • Zachowasz kontrolę nad firmowym budżetem. Dzięki stałym miesięcznym kosztom unikniesz nieprzewidzianych wydatków, związanych z użytkowaniem i serwisowaniem firmowych pojazdów.

 • Elastycznie dopasujesz warunki wynajmu do oczekiwań oraz budżetu, którym dysponujesz. Pomogę Ci wybrać firmę, która precyzyjnie odpowie na Twoje potrzeby i zaproponuje najlepsze warunki wynajmu aut (także finansowe).

 • Będziesz użytkował pojazd bez inwestycji środków własnych (wynajem długoterminowy samochodów bez opłaty wstępnej Białystok).

 • Twoja zdolność kredytowa nie ucierpi. Wynajem długoterminowy to koszt poza bilansem. Nie obciąży więc zdolności kredytowej firmy
 • Skorzystasz z dodatkowych usług: wymiany i serwisu opon, obsługi kart paliwowych, usługi door-to-door, usług assistance czy raportowania.

Długoterminowy wynajem aut - ekspresowa decyzja, minimalna ilość formalności, nowe auta

Średni czas usługi rozpatrzenia wniosku: 1 h

Wynajem długoterminowy samochodów – potrzebne dokumenty: dowód osobisty, prawo jazdy, wydruk z CEiDG (w przypadku firm)

Dzięki mojej pomocy otrzymasz najlepsze warunki wynajmu samochodów. Chcesz wiedzieć dlaczego?

 • Moje usługi nie są powiązane z żadną instytucją finansową. Dzięki temu podejmuję niezależne decyzje i wybieram najlepsze oferty wynajmu aut dla moich klientów.
 • Znakomicie znam oferty i wymagania poszczególnych firm. Mogę więc precyzyjnie dopasować produkt do Twoich potrzeb i oczekiwań (flota – samochodów dostawczych, osobowych)
 • Wiem, które elementy wynajmu samochodów podlegają negocjacjom. Nie waham się wykorzystywać tej wiedzy w praktyce, a moi klienci płacą mniej.
Wynajem długoterminowy samochodów - skontaktuj się ze mną i sprawdź ofertę oraz promocje
keyboard_arrow_down
Dlaczego klienci polecają mnie swoim znajomym?
keyboard_arrow_down
Zobacz również
keyboard_arrow_down
Kredyt konsolidacyjny to skuteczny sposób, aby zastąpić kilka spłacanych aktualnie rat pożyczek i kredytów jedną, niższą. Jakie zobowiązania można skonsolidować? Kredyty i pożyczki gotówkowe, samochodowe, chwilówki, a nawet zadłużenie na kartach debetowych i kredytowych. Sięgnij po konsolidację i odetchnij z ulgą!
Drogi kredyt hipoteczny? Po co przepłacać? Sięgnij po kredyt refinansowy i przenieś zobowiązanie do innego banku. Dzięki temu zaoszczędzisz nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych i obniżysz kwotę miesięcznej raty.
Pożyczka gotówkowa zapewni Ci szybki zastrzyk gotówki na dowolny cel. Także na oświadczenie, bez konieczności dostarczania dokumentów potwierdzających dochód. Dzięki mojej pomocy otrzymasz decyzję nawet w ciągu 24 h, ograniczysz formalności i pozyskasz pieniądze całkowicie bezstresowo.
Kredytowe bankowe dla firm na sfinansowanie dowolnego celu, związanego z prowadzoną działalnością gospodarczą. Kredyty inwestycyjne i obrotowe. Bez zabezpieczeń, biznesplanu, zbędnych formalności, zaświadczeń z ZUS i US. Finansowanie do 100% wartości inwestycji.
Leasing to nowoczesna, atrakcyjna ekonomicznie forma finansowania dóbr. Sięgając po leasing, rozwiniesz flotę bez konieczności inwestowania wysokich środków własnych. Dzięki zaliczeniu w koszty raty leasingowej i czynszu inicjalnego obniżysz podstawę opodatkowania i zaoszczędzisz.
Faktoring pozwoli Ci wyeliminować ryzyko niezapłaconych faktur. Dzięki temu utrzymasz płynność finansową i kontrolę nad firmowym budżetem. Ograniczysz także koszty związane z rozliczaniem i ściąganiem należności oraz ich obsługą prawną.
Menu