Faktoring

Eliminacja ryzyka opóźnionych płatności

Możliwość wyboru faktoringu pełnego lub faktoringu niepełnego (z regresem)

Dla firm prowadzących działalność na terenie kraju i wysyłających swoje produkty za granicę

Usługa dedykowana firmom, które sprzedają produkty i usługi z odroczonym terminem płatności

Oferta faktoringu - faktura zawsze na czas

Faktoring pełny

i faktoring z regresem

Poprawa płynności

finansowej firmy

Poprawa wskaźników

i struktury bilansu

Dlaczego faktoring to najlepsze rozwiązanie dla Twojego biznesu?

  • Unikniesz ryzyka niezapłaconych faktur.
  • Otrzymasz pokaźny zastrzyk gotówki — szybko i bez zbędnych formalności.
  • Utrzymasz płynność finansową i kontrolę nad firmowym budżetem.
  • Skorzystasz z dodatkowych usług, oferowanych przez faktora: monitoringu należności, prowadzenia rozliczeń i pomocy w ściąganiu należności.
  • Unikniesz obciążenia bilansu firmy. W przeciwieństwie do kredytu obrotowego faktoring nie obciąża bilansu, a nawet poprawia jego strukturę i wskaźniki.
  • Uzyskasz przewagę konkurencyjną, poprzez wydłużanie terminów płatności.
  • Wygenerujesz oszczędności wynikające z ograniczenia kosztów administracyjnych związanych rozliczaniem i ściąganiem należności oraz ich obsługą prawną.

Faktoring - decyzja nawet w 24 h

Średni czas rozpatrzenia wniosku: 24 godziny

Wymagane dokumenty: dowód osobisty, NIP, PIT za ubiegły rok, KPIR za bieżący rok

Faktoring na najlepszych warunkach? Pomogę Ci go pozyskać!

  • Ponad 3 lata pracowałem w jednym z największych banków komercyjnych, obsługując produkty dla firm. Dzięki wiedzy popartej doświadczeniem doradzam jeszcze efektywniej.
  • Nie jestem związany z żadną instytucją finansową. Podejmuję niezależne decyzje i oferują swoim klientom produkty kilkunastu banków.
  • Też jestem przedsiębiorcą. Doskonale rozumiem problemy, z jakimi się zmagasz. Dzięki swoim doświadczeniom połączonym ze znajomością produktów bankowych, znajduję skuteczne sposoby, aby je rozwiązać.

Skontaktuj się ze mną i wyeliminuj ryzyko opóźnionych płatności

Dlaczego klienci polecają moje usługi swoim znajomym?

keyboard_arrow_down

Zobacz również

keyboard_arrow_down

Leasing

Nowoczesny, atrakcyjny ekonomicznie sposób finansowania aut? Leasing! Wybierając leasing operacyjny, wrzucisz w koszty czynsz inicjalny oraz całą ratę leasingową. Odliczysz również podatek VAT. Rozwiniesz flotę bez konieczności inwestowania wysokich środków własnych (opłata wstępna już od 5% wartości auta).

Pożyczka dla firm

Chcesz pozyskać środki na bieżące wydatki firmy lub inwestycje? Sięgnij po pożyczkę dla firm! Nawet do 500 000 zł bez zabezpieczeń. Dzięki mojej pomocy pożyczysz pieniądze, nawet jeśli nie masz dużego doświadczenia w prowadzeniu firmy (pożyczka po 12 miesiącach prowadzenia działalności).

Wynajem długoterminowy

Wynajem długoterminowy to świetny sposób na użytkowanie auta, bez konieczności wydawania kilkudziesięciu tysięcy złotych na jego zakup. Płacąc stałą, miesięczną opłatę (którą możesz wrzucić w koszty działalności) otrzymasz także kompleksowy serwis, ubezpieczenie, a w przypadku awarii lub stłuczki – samochód zastępczy.

Kredyt firmowy

Chcesz pozyskać pieniądze na bieżącą działalność firmy i inwestycje? Sięgnij po kredyt dla firm –  obrotowy, inwestycyjny, hipoteczny lub na rozpoczęcie działalności. Z moją pomocą otrzymasz finansowanie na najlepszych warunkach. Bez stresu, formalności i stosu dokumentów. 

Kredyt konsolidacyjny

Sięgnij po kredyt konsolidacyjny i zamień kilka aktualnie spłacanych rat na jedną, niższą. Konsolidacja pozwoli Ci zmniejszyć wysokość miesięcznych zobowiązań i odciążyć domowy budżet. Dzięki mojej pomocy skonsolidujesz nie tylko kredyty i pożyczki gotówkowe, ale również niespłacone linie debetowe, zadłużenie na kartach kredytowych, a nawet chwilówki.

Oferta dla rolników

Finansowanie na preferencyjnych warunkach dla osób prowadzących działalność rolniczą. Na dowolny cel związany z gospodarstwem oraz na realizację projektów współfinansowanych ze środków UE. Leasing i pożyczka leasingowa dla rolników. Finansowanie do 300 tys. zł, okres kredytowania do 15 lat.

Menu