Kredyty dla firm

Kredyt obrotowy — kapitał na bieżące wydatki

Kredyt inwestycyjny — na inwestycyjne potrzeby Twojej firmy

Decyzja w ciągu 7 dni

Bez zabezpieczeń, biznes planu i zbędnych formalności

Kredyt dla firm - najlepsza oferta wybrana z 18 banków

Bez wkładu

własnego

Bez zaświadczeń

z ZUS i US

Finansowanie do 100%

wartości inwestycji

Co zyskasz, zaciągając kredyt dla firm?

 • Zadbasz o bieżącą płynność finansową swojej firmy i zrealizujesz dalekosiężne plany.
 • Rozwiniesz biznes, nie inwestując własnych środków.
 • Otrzymasz dostęp do linii kredytowej, dostępnej 24 godziny, 7 dni w tygodniu. W przypadku nieplanowanych wydatków czy atrakcyjnych okazji biznesowych pieniądze będą na wyciągnięcie ręki.
 • Sfinansujesz wiele celów związanych z działalnością, wypełniając jeden wniosek.
 • Dostosujesz sposób spłaty do możliwości finansowych firmy. Raty równe, malejące, wcześniejsza spłata bez prowizji, wypłata w transzach, a może spłata zgodnie z bieżącymi możliwościami firmy? Kredyt dla firm na indywidualnych warunkach pozwoli Ci zachować kontrolę nad budżetem.
 • Pomniejszysz podstawę opodatkowania o odsetki i prowizję, zmniejszając wysokość obciążeń podatkowych.
 • Sfinansujesz zakup komercyjnej nieruchomości, bez konieczności zaciągania kredytu hipotecznego.

Decyzja w 7 dni, minimum formalności

Ostateczna decyzja kredytowa: (od momentu złożenia dokumentów): do 7 dni roboczych

Potrzebne dokumenty: dowód osobisty właściciela, wydruk z CEiDG, KPiR, PIT za ubiegły rok

Dzięki mojej pomocy otrzymasz kredyt dla firmy na najlepszych warunkach. Chcesz wiedzieć dlaczego?

 • Ponad 3 lata pracowałem w jednym z największych banków komercyjnych, obsługując produkty dla firm. Dzięki wiedzy popartej doświadczeniem doradzam jeszcze efektywniej.
 • Znam realne możliwości banków. Karencja w spłacie, raty malejące, wypłata kredytu w transzach? Po rozmowie ze mną przekonasz się, że możesz zyskać zdecydowanie więcej, niż sądzisz.
 • Jestem przedsiębiorcą. Bazując na własnym doświadczeniu, wyjaśnię Ci, które produkty najlepiej spełniają oczekiwania mikroprzedsiębiorców.
 • Czas jest dziś równie cenny, co pieniądze. Zwłaszcza dla przedsiębiorców. Aby zaoszczędzić Twój, dojadę do 200 km od Białegostoku. Także wieczorem i w weekend.

Napisz do mnie i sięgnij po najtańszy firmowy kredyt!

Dlaczego klienci polecają mnie swoim znajomym?

keyboard_arrow_down

Zobacz również

keyboard_arrow_down

Faktoring

Twoi kontrahenci często nie płacą w terminie? Sięgnij po faktoring i wyeliminuj ryzyko niezapłaconych faktur. Dzięki faktoringowi otrzymasz pokaźny zastrzyk gotówki — szybko i bez zbędnych formalności. Uzyskasz przewagę konkurencyjną i Ograniczysz koszty związane ze ściąganiem należności.

Pożyczka dla firm

Chcesz pożyczyć pieniądze na utrzymanie bieżącej płynności finansowej firmy lub inwestycje? Sięgnij po tanią pożyczkę gotówkową. Do 500 000 zł, nawet na 120 miesięcy. Bez zaświadczeń o niezaleganiu z ZUS i US. Na dowolny cel związany z prowadzoną działalnością.

Leasing

Chcesz oszczędzić nawet kilka tysięcy złotych rocznie? Sięgnij po leasing. Wybierając leasing operacyjny, wrzucisz w koszty czynsz inicjalny oraz całą ratę leasingową. Odliczysz również podatek VAT. Leasing nie jest kredytem i nie stoi w sprzeczności z pozyskaniem kredytu, np. inwestycyjnego.

Chwilówki

Gotówka nawet w 15 minut? Bez formalności, zaświadczeń o dochodach i zbędnych dokumentów? Tak! Sięgnij po szybką pożyczkę pozabankową i spełnij marzenia. Dzięki mojej pomocy zachowasz pełne bezpieczeństwo transakcji. Współpracuję wyłącznie z legalnie działającymi firmami o stabilnej pozycji na rynku.

Oferty dla rolników

Dzięki finansowaniu dla rolników pozyskasz środki na bieżące potrzeby gospodarstwa, zakup rzeczowych środków do produkcji rolnej lub inwestycje. Pieniądze będą do Twojej dyspozycji także w formie kredytu obrotowego w rachunku kredytowym. Będziesz mógł z nich skorzystać w każdej chwili.

Wynajem długoterminowy samochodów

Chcesz rozwinąć flotę, bez konieczności inwestowania własnych środków? Sięgnij po wynajem długoterminowy. Powierz auto w ręce doświadczonego, sprawdzonego partnera i zajmij się tym, co w danej chwili najważniejsze – skutecznym zarządzaniem własną firmą.

Menu