Oferta dla rolników

Finansowanie na preferencyjnych warunkach dla osób prowadzących działalność rolniczą

Kredyt na dowolny cel związany z gospodarstwem

Kredyt inwestycyjny, np. na zakup ziemi

Finansowanie na realizację projektów współfinansowanych ze środków UE

Leasing i pożyczka leasingowa dla rolników

Oferta kredytowa dla rolników BIałystok i okolice

Także

bez prowizji

Okres kredytowania

do 15 lat

Finansowanie

do 300 tys. zł

Finansowanie dla rolników - korzyści

  • Dzięki kredytowi dla rolników otrzymasz środki na bieżące potrzeby gospodarstwa, zakup rzeczowych środków do produkcji rolnej lub inwestycje.
  • Finansowanie dla rolników pozwoli Ci zbudować, wyremontować lub zmodernizować budynki służących do produkcji rolnej.
  • Pieniądze będą do Twojej dyspozycji także w formie kredytu obrotowego w rachunku kredytowym. Będziesz mógł z nich skorzystać w dowolnym momencie.
  • Rozłożysz spłatę nawet na kilkanaście lat, spłacając raty co miesiąc lub kwartał. Dzięki temu zachowasz kontrolę nad budżetem, a rata nie obciąży Twojego portfela.
  • Otrzymasz finansowanie na elastycznych warunkach. Z terminami uruchomienia i spłaty, dostosowanymi do rodzaju prowadzonej produkcji.

Finansowanie dla rolników - krok po kroku

W zależności od banku oraz konkretnego produktu czas oczekiwania na rozpatrzenie wniosku oraz lista wymaganych dokumentów mogą być odmienne. Skontaktuj się ze mną, aby poznać szczegóły.

Dzięki mojej pomocy otrzymasz finansowanie na najlepszych warunkach. Chcesz wiedzieć dlaczego? 

  • Nie jestem związany z żadnym bankiem ani grupą kapitałową. Mogę podejmować niezależne decyzje, proponując klientom najlepsze dla nich produkty.
  • Dojeżdżam w obrębie 200 km od Białegostoku. Także wieczorami i w weekendy. Pracuję także przez Skype’a i inne komunikatory online.
  • Wiem, które elementy oferty podlegają negocjacjom. Nie waham się wykorzystywać tej wiedzy w praktyce. A moi klienci płacą mniej

Skontaktuj się ze mną i sprawdź, jakie finansowanie możesz otrzymać

Dlaczego klienci polecają moje usługi swoim znajomym?

keyboard_arrow_down

Zobacz również

keyboard_arrow_down

Leasing

Szukasz sposobu na modernizację floty niewielkim kosztem? Sięgnij po leasing. Opłata wstępna już od 5% wartości auta. Możliwość zaliczenia w koszty kapitałowej i odsetkowej części raty leasingowej. Decyzja nawet w 48 h. Bez formalności. Szybko i wygodnie.

Faktoring

Faktoring jest nowoczesną usługą, pozwalającą wyeliminować ryzyko opóźnionych płatności. Dedykowana firmom, które sprzedają produkty i usługi z odroczonym terminem płatności. Prowadzącym działalność na terenie kraju i wysyłających swoje produkty za granicę.

Kredyt dla firm

Firmowy kredyt umożliwia uzyskanie dodatkowych środków na bieżącą działalność przedsiębiorstwa oraz jego rozwój. W zależności od celu finansowania oferuję kredyty obrotowe, inwestycyjnem kredyty na rozpoczęcie działalności oraz kredyty hipoteczne dla firm. Dla mikroprzedsiębiorców, firm z sektora MSP, dużych podmiotów i korporacji.

Pożyczka gotówkowa

Pożyczka gotówkowa to popularna forma finansowania, dedykowana klientom indywidualnym. Procedura uzyskania pożyczki jest z reguły prostsza i szybsza niż uzyskanie kredytu. Taki produkt spełni więc oczekiwania osób, które chcą ograniczyć formalności i otrzymać pieniądze możliwie jak najszybciej.

Pożyczki firmowe

Firmowa pożyczka to produkt bankowy przeznaczony na realizację celów związanych z prowadzoną działalnością: zakup towaru, spłatę faktur czy inwestycje. Do 500 000 zł, nawet na 120 miesięcy/ Bez zaświadczeń o niezaleganiu i zabezpieczeń.

Wynajem długoterminowy samochodów

Długoterminowy wynajem aut pozwala rozwinąć flotę bez konieczności inwestowania kapitału. Umożliwia również zmniejszenie obciążeń podatkowych. Okres wynajmu: od 24 do 48 miesięcy. Usługa dedykowana osobom fizycznym, mikroprzedsiębiorcom, firmom z sektora MSP i korporacjom.

Menu