Leasing

Nowoczesna, atrakcyjna ekonomicznie forma finansowania dla firm

Możliwość zaliczenia w koszty kapitałowej i odsetkowej części raty leasingowej

Okres trwania umowy:

Możliwość wykupu auta po zakończeniu umowy

Oferta leasingu w mieście Białystok - Biuro Podlaskie Finanse

Korzyści podatkowe

dla przedsiębiorców

Uproszczona

procedura

Bez wpływu

za zdolność kredytową

Jakie korzyści przyniesie Twojej firmie leasing?

 • Obniżysz podstawę opodatkowania. Wybierając leasing operacyjny, wrzucisz w koszty czynsz inicjalny oraz całą ratę leasingową. Odliczysz również podatek VAT.
 • Rozwiniesz flotę bez konieczności inwestowania wysokich środków własnych (opłata wstępna już od 5% wartości auta).
 • Wygenerujesz wysokie koszty podatkowe. Jeśli zależy Ci na wysokim koszcie podatkowym, możesz zwiększyć kwotę czynszu inicjalnego do kilkudziesięciu procent. Całą wniesioną opłatę zaliczysz do kosztów uzyskania przychodu.
 • Po zakończeniu umowy będziesz mógł wykupić auto na atrakcyjnych warunkach lub zwrócić je leasingodawcy, bez żadnych konsekwencji.
 • Nie obciążysz zdolności kredytowej. Leasing nie jest kredytem i nie stoi w sprzeczności z pozyskaniem kredytu, np. inwestycyjnego.
 • Otrzymasz finansowanie na prostych, przejrzystych zasadach. Bez formalności i żmudnego oczekiwania na decyzję.

Leasing - minimum formalności, decyzja nawet w 48 h

Średni czas weryfikacji wniosku: nawet 48 h

Potrzebne dokumenty:

 • w procedurze uproszczonej (wymaga uiszczenia opłaty wstępnej w wysokości co najmniej 10% wartości pojazdu): dowód osobisty, wydruk z CEIDG, pro-faktura od sprzedawcy lub dealera;
 • w procedurze standardowej: dowód osobisty, wydruk z CEIDG, pro-faktura od sprzedawcy lub dealera, PIT za ubiegły rok, KPiR za bieżący rok.

Dodatkowe informacje:

Leasing na najlepszych warunkach? Dzięki mojej pomocy pozyskasz go bez zbędnego wysiłku.

 • Ponad 3 lata pracowałem w jednym z największych banków komercyjnych, obsługując produkty dla firm. Dzięki wiedzy popartej doświadczeniem doradzam jeszcze efektywniej.
 • Znam nowe zasady rozliczania leasingu, które obowiązują od 1 stycznia 2019 roku. Dzięki temu chronię klientów przez popełnianiem popularnych błędów, wynikających z nieznajomości nowych przepisów
 • Jestem przedsiębiorcą, tak jak Ty. Doskonale rozumiem problemy, z jakimi się zmagasz. Dzięki swoim doświadczeniom połączonym ze znajomością produktów bankowych, znajduję skuteczne sposoby, aby je rozwiązać.

Zadzwoń do mnie. Pomogę Ci znaleźć najlepszy leasing dla Twojego bizesu.

Dlaczego klienci polecają mnie swoim znajomym?

keyboard_arrow_down

Zobacz również

keyboard_arrow_down

Kredyt dla firm

Chcesz zachować płynność finansową i zdobyć przewagę konkurencyjną? Sięgnij po wygodny kredyt dla firm – inwestycyjny lub obrotowy. Dzięki niemu rozwiniesz biznes, nie inwestując własnych środków. Pomniejszysz podstawę opodatkowania o odsetki i prowizję, zmniejszając wysokość obciążeń podatkowych.

Faktoring

Faktoring jest nabyciem praw do pieniężnej wierzytelności handlowej przed wystąpieniem terminu tej płatności. Dzięki tej usłudze wyeliminujesz ryzyko niezapłaconych faktur i zachowasz płynność finansową. Nawet mimo opieszałości ze strony kontrahentów.

Wynajem długoterminowy aut

Chcesz użytkować auto, nie płacąc za nie kilkudziesięciu tysięcy złotych? Wybierz wynajem długoterminowy i oszczędzaj! Dzięki stałym miesięcznym ratom zachowasz kontrolę nad firmowym budżetem, unikniesz nieprzewidzianych wydatków i zmniejszysz podstawę opodatkowania.

Pożyczka dla firm

Potrzebujesz pieniędzy na bieżące firmowe wydatki lub inwestycje? Sięgnij po tanią pożyczkę gotówkową. Dzięki mojej pomocy otrzymasz decyzję nawet w ciągu 24 h, ograniczysz formalności i pozyskasz pieniądze całkowicie bezstresowo.

Oferta dla rolników

Banki oferują dziś atrakcyjnie oprocentowane kredyty i pożyczki nie tylko klientom indywidualnym i przedsiębiorcom, ale także rolnikom. Kredyty inwestycyjne, pożyczki na dowolne cele związane z gospodarstwem, finansowanie na realizację projektów współfinansowanych ze środków UE. Do 300 tys. zł, nawet na 15 lat.

Pożyczka gotówkowa

Pożyczka gotówkowa zapewni Ci szybki zastrzyk gotówki na dowolny cel: remont mieszkania, sfinansowanie letniego wypoczynku dziecka czy zakup sprzętu AGD. Sięgnij po pożyczkę i ciesz się ekstra gotówką nawet w ciągu 24 h. Bez formalności i stosu dokumentów, także na oświadczenie.

Menu