Pożyczki dla firm

Na dowolny cel związany z prowadzoną działalnością: utrzymanie płynności finansowej, spłatę zobowiązań wobec kontrahentów, inwestycje

Do 500 000 zł, nawet na 120 miesięcy

Bez zaświadczeń o niezaleganiu

Możliwość zmniejszenia podstawy opodatkowania o koszty odsetek i prowizji

Oferta pożyczek firmowych - Oferuje radek z podlaskiefinanse.pl

Przerwa od rat

nawet na 3 miesiące

Mniej formalności

niż przy kredycie

Bez zaświadczeń

z ZUS i US

Jakie korzyści przyniesie Twojemu biznesowi pożyczka dla firm?

 • Pozyskasz środki na bieżące wydatki lub inwestycje. Nawet do 500 000 zł bez zabezpieczeń.
 • Pożyczysz pieniądze, nawet jeśli nie masz dużego doświadczenia w prowadzeniu firmy (pożyczka po 12 miesiącach prowadzenia działalności).
 • Rozwiniesz biznes bez własnego kapitału.
 • Otrzymasz finansowanie bez zaświadczeń z ZUS i US, faktur i biznesplanów.
 • Dostosujesz sposób spłaty do możliwości finansowych firmy. Raty równe, malejące, wypłata w transzach, wcześniejsza spłata bez prowizji? Szyta na miarę pożyczka dla firm pozwoli zrealizować biznesowe cele, przy zachowaniu kontrolę nad budżetem.
 • Pomniejszysz podstawę opodatkowania o odsetki i prowizję, zmniejszając wysokość obciążeń podatkowych.
 • Sfinansujesz zakup komercyjnej nieruchomości, bez konieczności zaciągania kredytu hipotecznego.

Pożyczka dla firm – minimum formalności

 • Średni czas rozpatrzenia wniosku: do 7 dni roboczych
 • Wymagane dokumenty: dowód osobisty, wydruk CEiDG, PIT za ubiegły rok, KPiR za bieżący rok

Pomogę Ci zdobyć pożyczkę, idealnie dostosowaną do specyfiki Twojego biznesu

 • Ponad 3 lata obsługiwałem produkty dla firm w jednym z największych polskich banków. Dzięki wiedzy popartej doświadczeniem, doradzam jeszcze efektywniej.
 • Doskonale znam bankowe procedury. Pomogę Ci uniknąć błędów i sprawię, że proces pozyskania kredytu będzie zupełnie bezstresowy.
 • Czas jest dziś równie cenny, co pieniądze. Zwłaszcza dla przedsiębiorców. Aby zaoszczędzić Twój, dojadę do nawet do 200 km od Białegostoku. Także wieczorem i w weekend.
 • Dopiero zaczynasz? Szukasz finansowania, które pomoże rozwinąć Twoją firmę? Pomogę pozyskać pożyczkę już od 1 dnia działalności. Nawet do 100 000 zł, na 60 miesięcy.
 • Dysponuję atrakcyjnymi ofertami pożyczek specjalnych – dla osób wykonujących pewne zawody, czy pragnących przeznaczyć pieniądze na określony cel (np. zakup towarów ekologicznych).

Skontaktuj się ze mną i sięgnij po tanią pożyczkę na rozwój firmy

Dlaczego aż 83% moich klientów pochodzi z poleceń? 

keyboard_arrow_down

Zobacz również

keyboard_arrow_down

Kredyt dla firm

Chcesz rozwinąć firmę, ale nie masz własnego kapitału? Sięgnij po kredyt dla firm! Dzięki niemu zadbasz o bieżącą płynność swojego biznesu i zrealizujesz dalekosiężne plany. Kredyt inwestycyjny i obrotowy. Bez wkładu własnego, Bez zaświadczeń z ZUS i US, do 100% wartości inwestycji.

Leasing

Chcesz unowocześnić flotę, ale nie dysponujesz wystarczającym kapitałem? Sięgnij po leasing. Dzięki niemu rozwiniesz flotę bez konieczności inwestowania wysokich środków własnych, nie obciążysz zdolności kredytowej i wygenerujesz odczuwalne dla portfela oszczędności.

Faktoring

Stop nieterminowym płatnościom ze strony kontrahentów! Sięgnij po faktoring i wyeliminuj ryzyko niezapłaconych faktur. Dzięki faktoringowi zachowasz płynność finansową i wygenerujesz oszczędności wynikające z ograniczenia kosztów ściągania należności.

Chwilówki

Potrzebujesz gotówki na już, a najlepiej na wczoraj? Sięgnij po szybką pożyczkę pozabankową! Nawet kilka tysięcy złotych bez formalności i zaświadczeń. Także dla osób z negatywną historią kredytową w BIK-u i wpisanych do rejestrów BIG.

Oferta dla rolników

Szukasz sposobu na sfinansowanie bieżących potrzeb gospodarstwa, zakup środków do produkcji rolnej czy modernizację budynków? Sięgnij po finansowanie dla rolników. Na przejrzystych zasadach, do 300 tys. zł, nawet na 15 lat. Także bez prowizji.

Wynajem długoterminowy samochodów

Wynajem długoterminowy to skuteczny sposób na modernizację floty bez konieczności inwestowania własnego kapitału. Dzięki stałym miesięcznym kosztom unikniesz nieprzewidzianych wydatków, a możliwość zaliczenia opłat w koszty pozwoli Ci zaoszczędzić nawet kilka tysięcy złotych rocznie.

Menu