Pożyczka hipoteczna

Pożyczka gotówkowa pod zastaw nieruchomości

Na dowolny cel (niezwiązany z działalnością gospodarczą)

Finansowanie do 80% wartości nieruchomości stanowiącej zabezpieczenie pożyczki

Możliwość wcześniejszej spłaty całości lub części pożyczki

Oferta pożyczek hipotecznych u Radosława Kienigsmana

Okres splaty

do 25 lat

Wakacje

kredytowe

Także

bez prowizji

Pożyczka hipoteczna - dlaczego warto?

  • Pozyskasz dodatkowe środki na dowolny cel, nawet do 80% wartości zabezpieczenia.
  • Bez wysiłku zrealizujesz plany i marzenia. Dzięki zabezpieczeniu pożyczki hipoteką, pieniądze będą na wyciągnięcie ręki.

Pożyczka hipoteczna krok po kroku

Wstępna decyzja kredytowa: do 7 dni roboczych

Ostateczna decyzja kredytowa (od momentu wstępnej decyzji): do 21 dni roboczych

Potrzebne dokumenty:

  • dokumenty potwierdzające wysokość i źródło dochodu;
  • wyciąg z konta z ostatnich 6 miesięcy;
  • dokumenty nieruchomości: umowa deweloperska lub umowa rezerwacyjna (dla mieszkań z rynku z rynku pierwotnego), umowa przedwstępna (dla mieszkań z rynku wtórnego).

Dzięki mojemu doświadczeniu pomogę Ci pozyskać najlepszą pożyczkę hipoteczną. 

  • Doświadczenie pracy w biurze nieruchomości sprawiło, że hipoteki nie mają przede mną tajemnic. Dzięki temu pomogę Ci znaleźć najtańszą pożyczkę hipoteczną i uprościć formalności.
  • Znam bankowe procedury, kryteria przyznawania pożyczek, kruczki i haczyki. To sprawia, że doradzam skuteczniej i chronię klientów przed błędami.
  • Nie jestem związany z żadnym bankiem ani grupą kapitałową. Wachlarz produktów, którymi dysponuję jest więc naprawdę szeroki. 
  • Pomogę pozyskać pożyczkę hipoteczną, jeśli osiągasz dochody z tytułu: umowy cywilnoprawnej, powołania, kontraktu menadżerskiego, działalności gospodarczej, emerytury lub renty.

Zadzwoń do mnie i sprawdź, gdzie znaleźć najtańszą pożyczkę hipoteczną.

Dlaczego klienci polecają mnie swoim znajomym?

keyboard_arrow_down

Zobacz również

keyboard_arrow_down

Kredyt hipoteczny

Kredyt hipoteczny to kredyt celowy przeznaczony m.in. na zakup nieruchomości, budowę domu czy remont. Dzięki mojej pomocy pozyskasz kredyt hipoteczny na najlepszych warunkach, nawet na 30 lat, do 90% wartości nieruchomości. Bezstresowo, bez stosu dokumentów i zbędnych formalności.

Kredyt refinansowy

Kredyt refinansowy pozwoli Ci przenieść aktualnie posiadany kredyt do innego banku, na korzystniejszych warunkach. Taki zabieg pozwoli obniżyć wysokość miesięcznej raty nawet o kilkaset złotych!

Pożyczka gotówkowa

Pożyczka gotówkowa pozwoli Ci spełnić marzenia i zrealizować cele. Dzięki mojej pomocy otrzymasz finansowanie na najlepszych warunkach. Nawet do 150 000 zł, z okresem spłaty do 84 miesięcy. Z decyzją w ciągu 24 godzin i możliwością wcześniejszej spłaty bez prowizji.

Kredyt konsolidacyjny

Spłacasz drogi kredyt hipoteczny? Nie przepłacaj! Kredyt refinansowy pozwoli Ci obniżyć ratę nawet o kilkaset złotych miesięcznie. Przenieś zobowiązanie do innego banku i oszczędzaj. Płacąc niższą ratę, zminimalizujesz ryzyko opóźnień i ochronisz historię kredytową w BIK-u.

Pożyczki firmowe

Pożyczka dla firm jest produktem bankowym przeznaczonym na realizację dowolnego celu, związanego z prowadzoną działalnością: kupna sprzętu, inwestycji czy utrzymania płynności finansowej. Mogą po nią sięgnąć mikroprzedsiębiorcy, firm z sektora MSP, duże podmioty i korporacje.

Wynajem długoterminowy samochodów

Wynajem długoterminowy umożliwia rozwój firmowej floty bez konieczności inwestowania wysokich środków własnych. Dedykowany przede wszystkim, podmiotom które pragną zoptymalizować zarządzanie flotą i wygenerować oszczędności. Usługa jest dostępna dla każdej firmy, niezależnie od rynkowego stażu i branży, w której działa.

Menu