Doradca Finansowy Białystok – Radosław Kienigsman

Doradca Finansowy Białystok

Aż 83% moich klientów pochodzi z poleceń.

Doradca Kredytowy Warszawa

Najlepsze warunki kredytowe na zakup mieszkania w Warszawie

Moje doświadczenie zawodowe w finansach

 • Praca w biurze nieruchomości pomogła mi lepiej zrozumienić potrzeby klientów, poszukujących wymarzonego lokum.
 • Dzięki znajomości przepisów prawno – podatkowych regulujących tę branżę pomogę Ci uniknąć często popełnianych błędów i… zminimalizować stres związany z kupnem własnego M.
 • Pomogę Ci także wybrać mieszkanie, doradzę, jak rozmawiać z deweloperem i negocjować cenę.
Doradca finansowy Białystok - Radosław Kienigsman

Jak wygląda współpraca ze mną?

Marzysz o kredycie na własne M? Chcesz zaciągnąć kredyt na rozwój firmy, a może potrzebujesz leasingu?

 1. Skontaktuj się ze mną. Pierwszym krokiem do realizacji Twojego celu powinien być kontakt ze mną. Możesz do mnie zadzwonić, napisać e-mail lub skontaktować się przez Skype’a.
 2. Spotkajmy się. Podczas spotkania dokonam wstępnego badania Twojej zdolności kredytowej. Wyjaśnię, jak wygląda procedura pozyskania finansowania i jakie dokumenty będą nam potrzebne.
 3. Dajmy sobie trochę czasu, przygotuję ofertę i skompletuję potrzebne dokumenty. Jeśli chcesz kupić mieszkanie na rynku wtórnym, będę potrzebował od Ciebie jedynie dokumentów finansowych (np. zaświadczenia o dochodach) i umowy przedwstępnej. Dopełnienie pozostałych formalności leży już po mojej stronie.
 4. Spotkajmy się ponownie, aby przekazać dokumenty i podpisać wniosek. Kiedy uda Ci się skompletować wszystkie potrzebne dokumenty, spotkamy się ponownie. Odbiorę je od Ciebie i przekażę gotowy do podpisania wniosek. Następnie osobiście złożę go w wybranych przez Ciebie bankach.
 5. Poczekajmy na decyzję. Zgodnie z przepisami banki mają obowiązek rozpatrzenia wniosku o kredyt hipoteczny w ciągu maksymalnie od złożenia dokumentu. Jeśli odpowiedź banku będzie pozytywna, umówię spotkanie, abyś mógł podpisać umowę.

Specjalizuję się w kredytach hipotecznych

Jako ekspert finansowy trzymam rękę na pulsie, a hipoteki nie mają przede mną tajemnic. Świetnie znam nie tylko aktualne oferty banków, ale również ich wymagania.

Pomagam uzyskać finansowanie bez umowy o pracę

Prowadzisz działalność gospodarczą, pracujesz na podstawie umowy cywilnoprawnej? Z moją pomocą doradcy finansowego otrzymanie kredytu będzie łatwiejsze niż myślisz.

Cenię Twój czas – dojadę także wieczorem i weekend

Będąc doradcą kredytowym doskonale zdaję sobie sprawę, jak cenny jest dziś czas. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom moich klientów, dojeżdżam do nich także wieczorami i w weekendy. Nawet do 200 km od Białegostoku.

Nie pobieram prowizji, nie stosuję ukrytych kosztów

Za moje usługi nie zapłacisz ani złotówki. Nawet jeśli otrzymasz wymarzony kredyt na świetnych warunkach.
Nie naliczam dodatkowych opłat. Jestem uczciwym ekspertem finansowym nie stosuję ukrytych kosztów.

Ekspert finansowy - Radosław Kienigsman kilka faktów o mojej pracy

0

koszt moich usług doradztwa dla Ciebie

0%
klientów z polecenia
0
lat doświadczenia
0
uczciwy i zaangażowany doradca

Nie podjąłeś jeszcze decyzji?
Współpracuj z doradcą kredytowym

Dostaniesz kredyt na świetnych warunkach

Myślisz, że bank zaproponuje Ci atrakcyjniejsze warunki kredytowania? Nic z tych rzeczy! Współpracując z doradcą, warunki kredytu będą tak samo dobre, a nawet lepsze niż w banku. Obsługuję wszystkie sprawy formalne związane z MDM.

Zdejmiesz z ramion żmudne formalności

Pomogę Ci załatwić żmudne formalności i będę pośredniczył w kontakcie między Tobą a bankiem. Moje wsparcie sprawi, że oszczędzić czas, a proces pozyskania kredytu będzie zupełnie bezbolesny.

Otrzymasz kontakty do najlepszych specjalistów

Potrzebujesz pomocy rzeczoznawcy, notariusza, agenta nieruchomości? Mam kontakty do sprawdzonych, najlepszych (i nie najdroższych) specjalistów.

Jak pracuję i co warto o mnie wiedzieć

Nie podpisuję umów brokerskich

Moje doradztwo jest zupełnie bezpłatne. Nawet jeśli otrzymasz wymarzony kredyt. Nie narażę Cię też na żadne dodatkowe koszty zapisane „drobnym drukiem” i ukryte opłaty. Moją pracę wynagradza wyłącznie bank.

Pracuję także przez Skype’a i inne komunikatory

Nie masz czasu na osobiste spotkanie? Mieszkasz na drugim końcu Polski? Możemy porozmawiać przez Skype’a lub inny komunikator, którego używasz.

Naprawdę uwielbiam to, co robię

Jestem skuteczny i wspieram klientów w realizacji ich celów. Każdą trudność traktuję jak wyzwanie, które trzeba umiejętnie ominąć.

Współpracuję

Szukasz taniego kredytu hipotecznego, gotówkowego, a może leasingu? Aby otrzymać najlepsze warunki, koniecznIe porównaj dostępne na rynku oferty.

Zastanów się jednak, ile czasu musiałbyś poświęcić, aby nie tylko poznać, ale również dokładnie przeanalizować propozycje 18 najpopularniejszych banków.

Przeprowadziłem dla Ciebie małą kalkulację.

Spotkanie z doradcą bankowym trwa z reguły 60 minut. Aby dojechać do banku i wrócić do domu lub biura potrzebujesz kolejnych 40. Jedno spotkanie zabierze więc 100 minut Twojego czasu.

100 minut w 18 bankach daje 1800 minut, czyli aż 30 godzin!

Czas bywa dziś często cenniejszy niż pieniądz. Nie trać go na zbędne działania.

Skontaktuj się ze mną i poznaj najlepsze, dostosowane do swoich potrzeb oferty już podczas pierwszego spotkania.

Santander Consumer - Kredyt Białystok
Credit Agricole Białystok
Raiffeisen Polbank - ekspert finansowy
Millenium - finansowy ekspert
Bank Polski - Ekspert finansowy
mbank - ekspert doradztwa finance
Boś - kredyt hipoteczny Białystok
Bank Pekao - Białystok
ING Białystok - dobra hipoteka
Neste
Neo Bank dla Firm
Iwoca - Ekspert od kredytów Radosław Kienigsman
Bank Polski - najlepszy kredyt białystok
Pekao Bank Hipoteczny - informacje
Fundusz mikro - białystok
Eurobank - telefon do eksperta bankowego
BGŻ BNP PARIBAS - przygotuję ofertę doradztwa

Marzysz o własnym mieszkaniu, potrzebujesz pieniędzy na realizację planów?

Kredyt hipoteczny

Kredyt hipoteczny w Białymstoku pozwoli zrealizować Twoje marzenia o kupnie własnego M czy budowie domu. Pieniądze z kredytu hipotecznego możesz przeznaczyć także na:

 • zakup działki budowlanej,
 • budowę domu,
 • remont,
 • modernizację budynku,
 • modernizację lokalu w celu wynajęcia lub dzierżawy.

Kredyt gotówkowy

Kredyt tego typu to ekstra zastrzyk gotówki, który przeznaczysz na dowolny cel: wakacyjny wyjazd, remont mieszkania czy zakup nowoczesnego sprzętu RTV.

Taki rodzaj kredytu może otrzymać osoba pełnoletnia, posiadająca odpowiednio wysoką zdolność kredytową. Do pozyskania finansowania wystarczy zazwyczaj wypełnienie wniosku oraz przedstawienie dokumentu, poświadczającego wysokość i źródło dochodu.

Kredyt dla firm

Planujesz założenie własnej firmy? Zdobądź środki na start. Dzięki mojej pomocy pozyskasz finansowanie na rozwój działalności. Przygotuję specjalną ofertę. Nawet od pierwszego dnia istnienia firmy. Warunkiem otrzymania kredytu dla nowej firmy jest złożenie wniosku kredytowego wraz ze wskazanymi przez bank dokumentami. Podczas rozmowy telefonicznej poinformuję Cię, jakich zaświadczeń wymagają poszczególne banki i jak najszybciej je zdobyć

Kredyt konsolidacyjny

Kredyt konsolidacyjny pozwoli Ci zamienić kilka aktualnie spłacanych rat na jedną, niższą. Dzięki niemu obniżysz wysokość miesięcznych zobowiązań i odciążysz domowy budżet. Przedmiotem konsolidacji mogą być kredyty i pożyczki gotówkowe, chwilówki, niespłacone linie debetowe, a nawet zadłużenie na kartach kredytowych.

Kredyt refinansowy

Kredyt refinansowy umożliwia przeniesienie posiadanego kredytu (najczęściej hipotecznego) z jednego banku do drugiego. Taki zabieg pozwoli otrzymać kredyt na korzystniejszych warunkach i zaoszczędzić nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych.

Pożyczka gotówkowa

Pożyczka gotówkowa to popularna forma finansowania, dedykowana klientom indywidualnym. Procedura uzyskania pożyczki jest z reguły prostsza i szybsza niż uzyskanie kredytu. Taki produkt spełni więc oczekiwania osób, które chcą ograniczyć formalności i otrzymać pieniądze możliwie jak najszybciej.

Prowadzisz firmę? Sprawdź, co mogę dla Ciebie zrobić

Oferta dla Rolników

Banki oferują obecnie atrakcyjne produkty finansowe nie tylko klientom indywidualnym i przedsiębiorcom, ale również osobom prowadzącym działalność rolnicza. Kredyt inwestycyjny, np. na dowolne cele związane z gospodarstwem, finansowanie na realizację projektów współfinansowanych ze środków UE. Do 300 tys. zł, nawet na 15 lat.

Leasing Białystok

Leasing to nowoczesny, atrakcyjny ekonomicznie sposób finansowania dóbr. Przedmiotem leasingu mogą być nie tylko samochody, ale również maszyny, sprzęt komputerowy. Poprzez zaliczenie opłat leasingowych w koszty uzyskania przychodu, leasing pozwala obniżyć wysokość należnego podatkowych. Tym samym pomaga wygenerować odczuwalne dla portfela oszczędności.

Faktoring Białystok

Faktoring to nabycie praw do pieniężnej wierzytelności handlowej przed wystąpieniem terminu tej płatności. Sprzedajesz produkty i usługi z odroczonym terminem płatności? Dzięki faktoringowi unikniesz ryzyka opóźnień w płatnościach i utrzymasz płynność finansową. Nawet mimo opieszałości ze strony kontrahentów.

Kredyt firmowy

Kredyt dla firm pozwala pozyskać dodatkowe środki na bieżącą działalność i rozwój firmy. W zależności od potrzeb i celu finansowania możesz sięgnąć po kredyt obrotowy, kredyt inwestycyjny, kredyt na start. Oferuję firmowe kredyty przeznaczone dla mikroprzedsiębiorców, firm z sektora MSP, dużych podmiotów i korporacji.

Pożyczki firmowe

Pożyczka dla firm jest produktem bankowym przeznaczonym na realizację dowolnego celu, związanego z prowadzoną działalnością: kupna sprzętu, inwestycji czy utrzymania płynności finansowej. Mogą po nią sięgnąć mikroprzedsiębiorcy, firm z sektora MSP, duże podmioty i korporacje.

Wynajem długoterminowy samochodów Białystok

Wynajem długoterminowy umożliwia rozwój firmowej floty bez konieczności inwestowania wysokich środków własnych. Dedykowany przede wszystkim, podmiotom które pragną zoptymalizować zarządzanie flotą i wygenerować oszczędności. Usługa jest dostępna dla każdej firmy, niezależnie od rynkowego stażu i branży, w której działa.

Zadzwoń +48 518 251 058
lub napisz do mnie biuro@podlaskiefinanse.pl

Jeśli nie odbieram telefonu to znaczy że jestem na spotkaniu lub szkoleniu. Zawsze oddzwaniam.
Na e-maile opisuje w ciągu paru godzin, jestem prawie zawsze ONLINE.

Menu